Впроваджено день молитви за залежних від алкоголю та за членів їхніх родин

02.05.2009

Виконуючи постанову 36-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ , для вдосконалення праці в ділянці боротьби за тверезий спосіб життя, Преосвященний Владика Василій, Єпарх Тернопільсько-Зборівський, 3 жовтня видав декрет (Вих.№2007/288) про запровадження дня молитви за залежних від алкоголю та за членів їхніх родин у кожну першу суботу місяця. У цей день в усіх храмах Тернопільсько-Зборівської єпархії служитиметься Свята Літургія, молебень або інші богослужіння в цьому наміренні, – повідомив о. Андрій Логін.

Вже довший час Митрополичий Синод УГКЦ, за підтримки Комісії для душпастирства охорони здоров’я, готував акцію „Рух за тверезість життя”. З початком благословенного часу Святого Великого посту, від 8 лютого 2007 року, ця акція в УГКЦ отримала свій початок.

Акція „Рух за тверезість життя”, яка водночас є протидією залежності від алкоголю, – дуже масштабна й важлива. Йдеться про фізичне та духовне здоров’я людей, ввірених нашій опіці, а також багатьох поза нашою паствою», – йдеться у Зверненн і до вірних Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ про початок акції „Рух за тверезість життя”.

Департамент інформації УГКЦ

24.10.2007р.

No Comments

Залишити відповідь