Відновлення Золотої книги тверезості

09.04.2011

У храмі Архистратига Михаїла, 31 березня 2011 року Божого, що в м. Тернополі, під час Святої Літургії відбулося відновлення Золотої книги тверезості. Книга була започаткована більше десяти років тому. Присягу на тверезе життя при її започаткуванні склало понад 20 осіб.

У храмі Архистратига Михаїла, 31 березня 2011 року Божого, що в м. Тернополі, під час Святої Літургії відбулося відновлення Золотої книги тверезості. Книга була започаткована більше десяти років тому. Присягу на тверезе життя при її започаткуванні склало понад 20 осіб

На певний час ця книга потрапила в забуття. Однак з початком активізації праці Церкви у сфері душпастирства тверезості отець парох Ярослав Онищук на прохання парафіян не лише запросив підкомісію «За тверезість життя» для віднови книги, але й розмістив у храмі копію чудотворної ікони «Неупиваєма Чаша».

Відтепер у храмі першої суботи місяця відбуватиметься богослужіння в наміренні за зцілення залежних від алкоголю та за членів їх родин. Особливим наміренням буде молитва за усіх залежних чиї імена вписані в Золоту книгу тверезості.

No Comments

Залишити відповідь